Fotografování
kun Pokud chcete vyfotit Vaše koně, psy ,nebo jiné zvířecí miláčky, využijte objednávkový formulář na těchto stránkách zde !
Home Nové stránky

Nové stránky

Popis obrázkuChci vás přivítat na svých nových stránkách. Ty předešlé nebyly dlouho aktualizovány, nejdřív z důvodu mého zaneprázdnění, focení a následné třídění a úprava fotek mi zabírala hodně času. Potom když už byl čas, se vyskytly problémy s fotogalerií. Rozhodla jsem se proto pro novou galerii s lepším zabezpečením. Nakonec z toho vznikly úplně nové stránky, které, jak doufám, se vám budou líbit. Fotky ze staré galerie sem už dávat nebudu. Postupně, jak mi to čas dovolí, sem budu vkládat fotky z celého roku 2008 a pak samozřejmě ty co ještě nafotím.
 

O mně

Jmenuji se Lenka Daňková a narodila jsem se 1.1.1978 (docela blbé datum na oslavy).
Koně mám ráda už od 4 let,aspoň tak to tvrdí mí rodiče. Jezdit jsem ale začala až  ve 12 letech, protože minulý režim nebyl koním moc nakloněn a v mém okolí byl jen jeden jezdecký oddíl a ten bral členy právě až od 12 let.
Po skončení školy jsem měla jasno kam chci jít, byl to obor chovatel koní-jezdec v Kroměříži, tam jsem si také udělala maturitu na dvouletém nástavbovém studiu.

Website: www.lenkadan.com

Ukázky z fotogalerie


Koně

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Psi

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Kočky

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Ostatní fotky

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !