Fotografování
kun Pokud chcete vyfotit Vaše koně, psy ,nebo jiné zvířecí miláčky, využijte objednávkový formulář na těchto stránkách zde !
Home O mně

O mně

Email Tisk

Jmenuji se Lenka Daňková a narodila jsem se 1.1.1978 (docela blbé datum na oslavy).
Koně mám ráda už od 4 let,aspoň tak to tvrdí mí rodiče. Jezdit jsem ale začala až  ve 12 letech, protože minulý režim nebyl koním moc nakloněn a v mém okolí byl jen jeden jezdecký oddíl který bral členy právě až od 12 let.A pořídit si vlastního koníka bylo nereálné.

Po skončení školy jsem měla jasno kam chci jít, byl to obor chovatel koní-jezdec v Kroměříži, tam jsem si také udělala maturitu na dvouletém nástavbovém studiu.

Focení mě provázelo celým mým životem u koní, nejdřív jsem se učila na starém  Zenitu, na škole to byl kompaktní Olympus, kompakt mi ale nevyhovoval,chtěla jsem zrcadlovku, tak mi strejda daroval svoji Prakticu, která mě hodně naučila. Po ní jsem si pořídila Canon 300V s objektivem 90-300mm f/ 4.5-5.6 a myslela si, že je to na dlouhou dobu poslední fotoaparát co si kupuji, pak ale nastalo období zkvalitnění a zlevnění digitálů a já jsem po delším vnitřním boji podlehla a jeden si koupila.

p4270800Fotím také psy, kočky a jezdím po různých sportovních akcích.

Pokud byste měli zájem o nafocení svého miláčka, ať už koně,psa,nebo kočky,neváhejte a kontaktujte mě.

Aktualizováno ( Pondělí, 23 Duben 2012 09:41 )  

Ukázky z fotogalerie


Koně

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Psi

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Kočky

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !

Ostatní fotky

Pro vstup do fotogalerie klikni zde !